OŠ Franja Malgaja Šentjur

OŠ Franja Malgaja Šentjur

OŠ Franja Malgaja Šentjur

V sredo, 13. 11. 2019 je na naši šoli potekalo šolsko mednarodno tekmovanje iz računalniškega razmišljanja ACM Bober. Tekmovalo je  67 učencev od 4. – 7. razreda. V Sloveniji se je letos tega tekmovanja udeležilo več kot 28 800 tekmovalcev.

Bronasto priznanje je prejelo 32 učencev. Med četrtošolci so bili najuspešnejši Urh Krč, Matjaž Gobec in Tara Turnšek, med petošolci Jon Kočevar, Devi Mauko Jug in Melisa Tisel, med šestošolci Filip Lakner in med sedmošolci Sara Mastnak.

Filipu Laknerju se je za las izmuznilo državno tekmovanje.

Prejemnikom bronastih priznanj iskrene čestitke. Upava, da vam bo letošnje tekmovanje ostalo v lepem spominu in da se vidimo tudi v prihodnjem letu.

Mentorici tekmovanja ACM Bober

Marija Pezdevšek in Breda Pavlič

OŠ FRANJA MALGAJA ŠENTJUR
Ulica skladateljev Ipavcev 2, 3230 Šentjur

Telefon: 03/ 746 3 800
ELEKTRONSKI NASLOV: tajnistvo@fmalgaja.si