1. marca je na šolah potekalo šolsko tekmovanje iz Vesele šole. Na naši šoli se je tekmovanja udeležilo 53 učencev (11 učencev 4. R, 16 učencev 5. R, 6 učencev 6. R, 9 učencev 7. R, 6 učencev 8. R, 1 učenka 9. R ter 4 učenci iz OPP. 25 učencev je prejelo bronasto priznanje, 16 učencev  pa se je uvrstilo na državno tekmovanje, ki  naj bi bilo 8. aprila (glede na trenutne razmere še čakamo na navodila).

Prejemniki bronastih priznanja so:

1. razred: Lili Ribič, Tara Turnšek, Matic Brečko, Markus Kragl ter Filip Trupej
  2. razred: Glorija Vrečko, Jon Kočevar, Svit Rozman, Melisa Tisel in Maj Kundih
  3. razred: Tian Stojan, Neža Lukanc in Tina Zalokar
  4. razred: Maj Senger, Lara Maš Marcen in Filip Zavrnik
  5. razred: Filip Cmok, Gašper Lukanc, Tina Stojan, Kaja Berglez in Leja Berglez
  6. razred: Neža Poje
  7. razred PP: Jan Slakan Žibret
  8. razred PP: Kristina Menart
  9. razred PP: Timmy Horvat

Udeleženci državnega tekmovanja so:

1. razred: Lili Ribič, Tara Turnšek, Matic Brečko in Markus Kragl
  2. razred: Glorija Vrečko
  3. razred: Tian Stojan, Neža Lukanc in Tina Zalokar
  4. razred: Maj Senger, Lara Maša Marcen in Filip Zavrnik
  5. razred: Filip Cmok, Gašper Lukanc, Tina Stojan, Kaja Berglez in Leja Berglez

Vsem tekmovalcem čestitamo za njihov uspeh, udeležencem državnega tekmovanja pa želimo prijetne priprave in veliko uspeha na tekmovanju.

Mentorice Vesele šole

Marija Pezdevšek