OŠ Franja Malgaja Šentjur

OŠ Franja Malgaja Šentjur

OŠ Franja Malgaja Šentjur

Spoštovani starši, 

z uvedbo novega sistema prevzema otrok smo v učno-vzgojni proces podaljšanega bivanja ponovno uvedli več reda in sistematičnega dela. Učenci gredo na kosilo takoj po prihodu v podaljšano bivanje, zato je prvi prevzem otroka ob 13. uri. Kasneje delo poteka v oddelkih, kar omogoča kvalitetno izvedbo vseh učno-vzgojnih vsebin: reševanje domače naloge, izvajanje sprostitvene dejavnosti in gibanja ter ustvarjalnega preživljanja časa. Za te dejavnosti, ki so v interesu otrok in staršev, učenci in učitelji potrebujemo predvsem mir in osredotočenost na delo, prevzem otrok je ob 13.45, 14.30 in 15.15.

Veseli nas, da ste novost dobro sprejeli in nas v začetnih dneh delovanja tudi opozorili na določene težave. Pri tem smo prisluhnili potrebam staršev, ki svoj otroke prevzemate v kasnejših urah. Glede na to, da je popoldanski čas omejen, še bolj pa dragocen z vidika skupnega preživljanja staršev in njihovih otrok, smo uvedli dežurno številko podaljšanega bivanja (071-26-22-20). Na številko smo dosegljivi le med 15.20 in 16.00, ko lahko kadarkoli prevzamete otroka.  

Prosimo, da starši, ki še niste sporočili ure prevzema otroka, to čim prej storite. 

Hvala za sodelovanje in razumevanje!

OŠ FRANJA MALGAJA ŠENTJUR
Ulica skladateljev Ipavcev 2, 3230 Šentjur

Telefon: 03/ 746 3 800
ELEKTRONSKI NASLOV: tajnistvo@fmalgaja.si