OŠ Franja Malgaja Šentjur

OŠ Franja Malgaja Šentjur

OŠ Franja Malgaja Šentjur

Spoštovani starši, 

šolski dnevi hitro tečejo, učenci že pridno polnijo zvezke z učno snovjo, začenjajo pa se tudi prvi preizkusi znanja in prav je, da starši redno spremljate delo svojih otrok.
Na šoli učence vseskozi spodbujamo, da vam sami prenesejo informacijo o njihovem delu pri pouku, o medsebojnih odnosih s sošolci in vrstniki ter o ostalem dogajanju v šoli. Kako pa na delovanje in vedenje vašega otroka gledamo strokovni delavci šole in kako vam lahko pri tem svetujemo, izveste na redni popoldanski govorilni uri, ki bo vsak drugi ponedeljek v mesecu (tokrat 12. 10. 2020) med 16.00 in 17.30. V tem terminu bomo dosegljivi tudi preko telefona ali video povezave (Google meet).

Prosimo vas, da se na govorilno uro predhodno najavite.

Vodstvo šole

OŠ FRANJA MALGAJA ŠENTJUR
Ulica skladateljev Ipavcev 2, 3230 Šentjur

Telefon: 03/ 746 3 800
ELEKTRONSKI NASLOV: tajnistvo@fmalgaja.si