OŠ Franja Malgaja Šentjur

OŠ Franja Malgaja Šentjur

OŠ Franja Malgaja Šentjur

Spoštovani,

šola ponuja brezplačni topli obrok za učence, ki se šolajo na daljavo in izpolnjujejo pogojem, ki so objavljeni v prilogi. Ostali učenci in občani lahko prehrano naročijo po ustaljenem postopku – prehrana@fmalgaja.si.

Prosim vas da preučite dopis in tisti, ki ste upravičeni do brezplačnega obroka in tisti, ki bi se na obrok želeli naročiti, svojo odločitev sporočite na naslov prehrana@fmalgaja.si. Naročilo velja za en teden naprej.
Prosimo, da se držite terminov naročanja in prehrano naročite ali odjavite najkasneje do petka za en teden naprej. Opažamo namreč, da se nekateri tega ne držijo, s čimer nam povzročajo precej organizacijskih težav. 

Za prevzem prehrane potrebujete lastno embalažo. Prevzem prehrane je pri OŠ Hruševec Šentjur.

Brezplačni topli obrok pripada učencem in dijakom, pri katerih povprečni mesečni dohodek na osebo, ugotovljen v odločbi o otroškem dodatku ali državni štipendiji ali odločbi na podlagi vloge za priznanje pravice do subvencije malice ali kosila ne presega 382,82 €

Topli_obrok_pouk_na_daljavo

Vodstvo šole

OŠ FRANJA MALGAJA ŠENTJUR
Ulica skladateljev Ipavcev 2, 3230 Šentjur

Telefon: 03/ 746 3 800
ELEKTRONSKI NASLOV: tajnistvo@fmalgaja.si

 

Dostopnost