Proces solidarnosti, sodelovanja in veselje učiteljev, staršev, predvsem pa otrok se združi v Drobtinicah. Razgovor o knjigah, ki jih učenci izberejo za dar. Zbiranje in spodbujanje k darovanju knjig. Priprava stojnice. Celodnevni vrvež v šolski knjižnici. Skrbno izbiranje »novih« knjig, preudarni »nakupi« s prostovoljnimi prispevki. Letos smo lahko zaradi večje količine darovanih knjig stojnico obdržali tri dni.

Vse to smo po dveletnem premoru spet zmogli in z veseljem vam sporočamo, da smo izmenjali preko 200 knjig in obogatili šolski sklad za več kot 400 evrov. Obljubljamo, da bomo zbrana sredstva preudarno namenili za učence naše šole in se vam iskreno zahvaljujemo za izkazano sodelovanje in vzpodbude.

Simona Fridl, Gizela Gerenčer