Dragi učenci, spoštovani starši in učitelji

Kitajski pregovor pravi:
Znanje je zaklad, ki venomer spremlja svojega lastnika.

Učenci, v novem šolskem letu vam želim, da s svojim trudom pridobite čim več tega zaklada. Izkoristite možnosti, ki vam jih nudijo šola, dom in okolje. Bodite zahtevni in zvedavi, pomagajte si med seboj. Ob tem pa spoštujte drug drugega, bodite strpni in tolerantni, drugačnost pa sprejmite kot bogastvo tega sveta. Smejte se in nasmejte tudi druge.

Starši, bodite otroku v oporo, namenite jim več časa za medsebojne pogovore, ob tem pa ne pozabite na pravo mero odgovornosti.

Učitelji, spodbujajte učence takrat, ko to potrebujejo. S svojim zgledom, znanjem in odnosom boste dali otroku največji pečat.

Naj bo šolsko leto veselo, prežeto z znanjem in novimi dogodivščinami.

Ravnatelj Marjan Gradišnik

Share on Facebook