Spoštovani učenci in starši!

Učenci 6. in 9. razreda imajo v mesecu maju nacionalno preverjanje znanja, in sicer:

v torek, 7. maj 2019: SLOVENŠČINA,

v četrtek, 9. maj 2019: MATEMATIKA,

v ponedeljek, 13. maj 2019: ANGLEŠČINA (6. r), FIZIKA (9. r) in DRUŽBOSLOVJE (OPP).

Učenci pridejo v šolo ob 8.15 in na oglasnem panoju preverijo razporeditev in počakajo pred učilnico.

Preverjanja znanja se pričnejo ob 8.30 in trajajo do 9.30. Po preverjanju sledi krajša druga ura pouka do malice.

Učenci 7. in 8. razreda imajo prilagojen pouk, ki je objavljen na spletni strani in na oglasni deski. Učenci od 1. do 5. razreda imajo pouk po urniku.

Vsem učencem, ki preverjate znanje, želimo veliko zbranosti, natančnosti – predvsem pa znanja, s katerim boste pokazali, da ste se v teh letih šolanja na OŠ Franja Malgaja Šentjur veliko naučili.

Veliko uspeha!