Tudi 5. a razredu je uspelo opraviti izpitno vožnjo kljub slabemu vremenu, ki nam letos res nagaja. V jesenskih mesecih so že opravljali vožnjo na spretnostnem poligonu, kjer so morali dokazati, da obvladajo svoje kolo. Sledila je zima in pomlad, kar dolgo obdobje premora, ko smo začeli z vožnjo v prometu. Vozili smo po že znani trasi, od OŠ Franja Malgaja do garaž v Ulici Dušana Kvedra in nazaj. Dnevno smo se srečevali z  novimi prometnimi situacijami, ki nam bodo pri samostojni vožnji zagotovo prišle prav. Z vztrajnostjo in zbranostjo med vožnjo nam je uspelo domov odnesti kolesarske izkaznice. Učenci so se razveselili svojega uspeha. Pohvalil jih je tudi policist Uroš Malgaj,  ki ga večkrat letno srečujemo  v okviru projekta Policist Leon svetuje. Poleg njega sta vožnjo učencev ocenjevala še člana SPV-ja Martin Šolinc in Marjan Planinšek.

Za pomoč pri izvedbi in izrečene vzgojne prometne nasvete našim kolesarjem, se jim iskreno zahvaljujeva.

Mentorici prometne vzgoje: Marinka Pezdevšek in Breda Skutelj

Share on Facebook