POLETNA ŠOLA V NARAVI – 5. razred in OPP – NOVIGRAD (CRO), 16. junij 2019 do 23. junij 2019

Približuje se še eden izmed koncev šolskega leta in s tem še ena izvedba Poletne šole v naravi (PŠN). Tudi to leto so se naši petošolci veselili odhoda na morje. Pridružili pa so se jim učenci OPP. Vreme nam bo po napovedih zelo služilo, spremljevalci pa se bomo kot vsako leto potrudili, da bodo otroci te dni preživeli lepo, da ne bodo preveč pogrešali doma in domače, da bodo čim več novega spoznali ter se varno in zdravi vrnili domov.

Izkušnje so, da bolj kot otroci pogrešajo starše, le ti pogrešajo njih. Zato bomo poskušali predvsem zanje v sliki in besedi spremljati (na naši spletni strani in FB profilu) otroške dnevne utrinke dogajanja. Edina ovira rednega objavljanja je lahko dostop do interneta, na to pa nimamo vpliva. Smo optimisti…zato od nas vseh le še eden veeeeeelik morski objem vsem, ki nas pogrešate!

NEKAJ PODATKOV:

• sodelujejo otroci:

o OŠ Franja Malgaja Šentjur (5.a, 5,b; 26 + 23),

o OŠ Franja Malgaja Šentjur (OPP1 in OPP2; 3 + 12),

o POŠ Blagovna (5.c; 13 otrok),

• spremljevalci:

o razredniki (6),

o biologinja

o plavalni učitelji (9),

o vodja,

• bivamo v Mladinskem hotelu Pineta v Novigradu.
                                                                      V. Artnak, vodja PŠN
    FB najava PŠN