OŠ Franja Malgaja Šentjur

OŠ Franja Malgaja Šentjur

OŠ Franja Malgaja Šentjur

Spoštovani starši,

Obveščamo vas, da smo za naslednje šolsko leto odprli prijave učencev v jutranje varstvo, podaljšano bivanje, k neobveznim in k obveznim izbirnim predmetom, objavili pa smo tudi soglasje za nakup delovnih zvezkov.

Starši lahko najkasneje do 12. 5. 2021 vse potrebne prijave uredite v portalu eAsistent za starše. Za oddajo prijav in soglasij zadostuje brezplačna oblika programa. Program si lahko namestitve s potrditvijo GDPR kode, ki ste jo prejeli na vaš e-naslov. Podrobnejša navodila najdete na spletni strani šole – Za starše – Obrazci in soglasja.

Zavihek »Za starše« je novost naše spletne strani. V njem najdete vse potrebne informacije, ki jih starši potrebujete za šolsko leto, med njimi tudi prijavne obrazce za naslednje šolsko leto. 
V kolikor se ne boste odločili za spletno oddajo obrazcev (eAsistent za starše), to storite tako, da v mapi Obrazci in soglasja poiščete in natisnete potrebne obrazce, ki jih do 12. 5. 2021 podpisane oddate razrednikom.

 

Mag. Jure Radišek | Ravnatelj 

 

   

 

Dostopnost